Dzisiaj przedstawiamy kolejne miejsce warte zaliczenia podczas Waszych wakacji u nas. w El Castillo de las Guardas znajduje się piękny park narodowy La Reserva, jakich sporo w Andaluzji, a w nim – niespodzianka! Ogromny teren rekreacyjny, go-karty, bary, miasteczko westernowskie, wigwamy, kolekcja dinozaurów, a przede wszystkim… dzikie zwierzęta na “półwolności”, czyli chodzące sobie luzem po terenie naturalnym. Przejażdżka swoim samochodem lub firmowym transportem po wyznaczonej trasie trwa nieco ponad godzinę. Na oznakowanych punktach można wysiąść i podejść bliżej obejrzeć, a nawet nakarmić dostępne na wyciągnięcie reki niesamowite i piękne okazy jak z safari. Nie przepadamy za widokiem smutnych zwierząt w klatkach w ZOO, tak więc tutaj to my czuliśmy się trochę tak jak goście. Szczególnie jak zebra wsadza głowę do samochodu, struś EMU łypie na ciebie podejrzanym okiem, a płot z drewnianych belek przed nosorożcem z odległości 5 m nie wydaje się zbyt pewną ochroną na wypadek zmiany humoru ;). Zdjęcia zrobiliśmy w grudniu, akurat lwy wygrzewały się leniwie na słońcu i ciężko było je “zoomować”. Ale pojedziemy jeszcze raz 😉

Pokaz ptaków łownych i zagroda z milusińskimi małymi kózkami to super atrakcja nie tylko dla dzieci. Latem dodatkowo można popływać w piance i pod okiem instruktora z delfinami.

  • Miejsce: El Castillo de las Guardas, La Reserva
  • Wszystko dostępne cały rok
  • Wejściówka 35 euro od osoby
  • Odległość od bazy: ok 50 min samochodem.

Hacjenda Atmosfera to super punkt wypadowy na bliższe i dalsze wycieczki w najlepszym pogodowo miejscu w całej Europie. Zapraszamy przez cały rok.

%d bloggers like this:
Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow