Miejsce, ludzie, atmosfera!

Czy jesteś skoczkiem, czy nie – jesteś tu mile widzian@! Osoby towarzyszące skoczkom, czy zupełnie nie związane ze skokami, znajdą tu mnóstwo pomysłów, co robić! A my chętnie pomożemy, doradzimy, ba! zawieziemy i oprowadzimy :D!

Tylko Członkowie Klubu Atmosfera* podczas swojego szkolenia mogą skorzystać ze skromnych pomieszczeń klubowych Hacjenda Atmosfera. Aby szkolenie nie było zbyt męczące na lotnisku, w tak przyjemnych okolicznościach można się naprawdę zrelaksować i skorzystać z hiszpańskiego słońca.

*) aby zostać członkiem klubu, wystarczy przyjechać na miejsce 😀

Noclegi ze śniadaniami i dobrymi wibracjami

Duży salon,  jadalnia – sala szkoleniowa z TVDVD/3D, kompletna pościel, ręczniki, ręczniki plażowe, ogrzewanie i klimatyzacja, taras, prywatny ogród i oświetlany basen, sauna, patio, leżanki do opalania i wypoczywania, wifi, pralka, suszarka, żelazko, kominek, parking przy domu, osiedle strzeżone, 3 min samochodem do sklepów, 8 min sympatyczny fitness club, 40 min do plaży Atlantyku, 20 min do centrum Sevilli, 18 min do strefy spadochronowej. Duże śniadanie z możliwością zrobienia kanapek na “wynos”. Obiadokolacje na życzenie, wspólne grille, świeże, dietetyczne pudełka w lodówce. #takierzeczytylkowatmosferze.

Studenci kursu spadochronowego  AFF Residencial oraz FSC otrzymują 10 i 7 dniowy pobyt wakacyjny gratis!

Poza skokami organizujemy wycieczki fakultatywne w super miejsca w bliższych lub dalszych okolicach klubu. Sprawdzone i polecane miejsca, które opisujemy na blogu.

Zobacz niektóre fotki, ale najlepiej… na własne oczy!

baza hacjenda atmosfera klub atmosfera
Sauna działa w okresie jesienno zimowo wiosennym. Jest opalana drewnem, do dyspozycji goście mają szlafroki, ręczniki, olejki zapachowe, no i oczywiście za progiem…. chlup do basenu!
baza hacjenda atmosfera klub atmosfera

No pięknie… ale co z obiadem?

Hacjenda Klub Atmosfera dysponuje w pełni wyposażoną kuchnią. Przez wiele lat oferowaliśmy pełne wyżywienie w standardzie. Obecnie nasi goście preferują bardziej elastyczne podejście. Dobre śniadanie to podstawa, a potem…. w zależności, co w duszy zagra!

Pary chętnie wybierają się na romantyczny obiad do Sevilli lub nad Ocean. Skoczkowie mają do dyspozycji bar na lotnisku, lokalne restauracje lub jedzenie na dalszych wycieczkach. Chociaż jest możliwość gotowania sobie, rzadko kto wybiera tą opcję. W lodówce dla gości znajdziesz zawsze awaryjne pizze, gotowe zamrożone świeże porcje lub gotowe dania w hermetycznych pudełkach, z domowej kuchni Kucharczyków. Mięso, warzywa, ryby, same smakowitości do dowolnego pobrania i podgrzania o dowolnej godzinie. Dania w cenach od 5 do 9 euro zapisujemy na zeszyt i rozliczamy przed wyjazdem.

Na życzenie obiadokolacja, grill, paella…

Czasem grupa większa niż 2 osoby woli zorganizowane posiłki na umówioną godzinę. Żaden problem! Uwielbiamy gotować, tak więc na życzenie gości uruchamiamy opcję pełnego wyżywienia. Aby uniknąć codziennego kompromisu, również robimy okazjonalnie grille, paelle, degustacje lokalnych owoców morza. W końcu #nietylkoskoki #afterjumps i #takierzeczytylkowatmosferze!

Wakacje w Hiszpanii – rezerwuj!

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow