Kurs spadochronowy AFF

Published by Skyula on

Kurs spadochronowy AFF

Nasz plac zabaw – niebo

Kurs spadochronowy  AFF to najszybsza i najbezpieczniejsza droga do zostania skoczkiem spadochronowym. Niesamowite uczucie wolności, poczucie przestrzeni i swobodnego spadania są nie do opisania “z ziemi”. Ogrom emocji i adrenalina towarzyszące przebiegowi kursu spadochronowego mogą być nawet uzależniające, a możliwość latania z innymi skoczkami po zakończeniu kursu, tworzenie figur na nieograniczonym polu zabaw, jakim jest niebo, daje mnóstwo radości i satysfakcji. Kurs spadochronowy AFF to również wspaniały pomysł na oryginalny urlop i oderwanie się od codziennej rzeczywistości.

Przebieg kursu:

 • Szkolenie teoretyczne: wykłady i prezentacje w formie paneli dyskusyjnych
 • Ćwiczenia naziemne: sylwetka do skoku, rozpoznawanie sygnałów, poprawianie sylwetki, kontrola wysokości, ćwiczenie otwarcia spadochronu, wzmacnianie mięśni grzbietu
 • Ćwiczenia na lotnisku: ćwiczenia na uprzęży spadochronowej, na trenażerze samolotowym, prawidłowe upadanie, podejście do lądowania i symulacja lądowania
 • Przygotowanie do skoku: kombinezon, kask, gogle, zapoznanie z Twoim spadochronem

Skoki z samolotu z wysokości ok 5000 m.

 • Level 1: skok spadochronowy z samolotu z dwoma instruktorami, zapoznanie ze swobodnym spadaniem, kontrola wysokości, samodzielne otwarcie spadochronu, lądowanie z prowadzeniem przez radio.
 • Level 2: skok spadochronowy z samolotu z dwoma instruktorami, ćwiczenie obrotów, utrzymanie kierunku bez trzymania jednego instruktora,  lądowanie z prowadzeniem przez radio.
 • Level 3: skok spadochronowy z samolotu z dwoma instruktorami, ćwiczenie utrzymanie kierunku bez trzymania dwóch instruktorów,  lądowanie z zabezpieczeniem radiowym.
 • Level 4: skok spadochronowy z samolotu z jednym intruktorem, ćwiczenie obrotów bez trzymania,  lądowanie z prowadzeniem przez radio.
 • Level 5: skok spadochronowy z samolotu z jednym intruktorem, samodzielne wyjście z samolotu, stabilna sylwetka, lądowanie bez radia.
 • Level 6: skok spadochronowy z samolotu z jednym intruktorem, samodzielne wyjście z samolotu, salto i destabilizacja, lądowanie bez radia.
 • Level 7: samodzielne wyjście z samolotu, stabilna sylwetka, strzała-track, lądowanie na stojąco.

Kurs spadochronowy AFF w polskiej bazie spadochronowej w Hiszpanii trwa ok tygodnia. Zalecamy optymalnie przeznaczyć na wyjazd 7-10 dni.

Dowiedz się więcej na naszej stronie informacyjnej o skokach spadochronowych w Hiszpanii tutaj.

Więcej o przebiegu AFF

Kurs AFF, czyli Accelerated Free Fall to najszybsza metoda zostania samodzielnym skoczkiem. Nawet w 2-3 dni możesz nauczyć się sam wyskakiwać z samolotu z wysokości 4-5 tys m, spadać przez minutę wykonując różne ewolucje, otworzyć spadochron na ok 1500 m i bezpiecznie wylądować. Po Kursie AFF szkolisz się dalej, aby nabrać umiejętności do skakania z innymi skoczkami i zdobyć licencję samodzielnego skoczka USPA B.

W Skydive Atmosfera do Kursu AFF dostaniesz specjalny kombinezon, nowoczesny sprzęt spadochronowy, kask, gogle i wysokościomierz, czyli wszystko co potrzebujesz do skakania z samolotu.

Podczas pierwszych skoków jesteś asegurowany przez instruktorów, którzy korygują Twoją sylwetkę sygnałami.

Podczas Kursu AFF uczysz się również latania na spadochronie, nie tylko swobodnego spadania. Po otwarciu czaszy instruktorzy pomagają Ci sterować i wylądować za pomocą komunikacji przez radio.

personalizowany Kurs AFF.

Po zakończeniu skoków i obiadokolacji, omawiamy filmy i wyznaczamy ćwiczenia do poprawy. Wszystko tak, aby kurs przebiegał optymalnie i był maksymalnie dopasowany do Twoich warunków psychofizycznych. Grupy 2-3 osobowe zapewniają bardzo indywidualne podejście, w końcu jest to personalizowany Kurs AFF.

Już w trakcie kursu AFF zdobywasz początkową wiedzę, jak składać prawidłowo swój spadochron. Ta umiejętność jest wymagana jednak dopiero do licencji B, kiedy masz 50 skoków.

Już są zaplanowane poszczególne daty, zatem nie wahajcie się podjąć spontaniczną decyzję i zostać skoczkami spadochronowymi z nami. Skaczemy z prawie 5000 m, czyli z najwyższej wysokości w Europie! Zarezerwuj swoje szkolenie już teraz tutaj.

Zobacz na naszym Kanale YT filmy z AFFów i innych skoków i dołącz do nas! 

kurs spadochronowy aff

kurs spadochronowy aff

kurs spadochronowy aff

Kurs spadochronowy AFF

#skokiwhiszpanii, #skydiveatmosfera, #skydivespain, #kursaff, #affcourse, #skydive, #skydivingphotos, #affskydiving, #polskabazaspadochronowa, #massivefun, #funjump, #iwangregor, #licencjaskoczka, #kursaff, #kursspadochronowy, #sevilla, #andaluzja

%d bloggers like this:
Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow