Już jest! Przygotuj drinka lub kawę, może się przydać…

Published by Skyula on

wypadki smiertelne w skokach spadochronowych

Święta Bożego Narodzenia to wg większości społeczeństwa i mediów czas refleksji. Wg nas refleksji na co dzień nie za dużo, ale… jeśli już, to nie ma lepszej refleksji dla każdego skoczka spadochronowego w nadchodzącym czasie świątecznym, jak poruszająca lektura zawodowo-analitycznego podejścia do historii skoków spadochronowych zakończonych w sposób tragiczny.

Wprowadzając adeptów w świat skoków spadochronowych, sportu, który zalicza się do ekstremalnych, nie wolno przemilczeć zagrożeń. Kontuzje towarzyszą nam na co dzień, nawet niekoniecznie przy uprawianiu sportu. Jednak  w wyniku rzetelnej analizy i lektury raportów i wniosków z komentarzem autora, od lat poświęcającego się zgłębianiu przyczyn i możliwości uniknięcia ostatecznego, wydaje się, że w świetle progresu i nowoczesnych rozwiązań technologicznych wypadki śmiertelne być może są do uniknięcia!

Na ile główną rolę gra technologia, a na ile czynnik ludzki?

Na to pytanie i wiele innych, znajdziecie odpowiedź w najnowszej publikacji z serii SKYDIVING

oraz najnowszej, bardzo potrzebnej do uzupełnienia ogromu wiedzy, jaką dla Was zebraliśmy Śmiertelne wypadki w skokach spadochronowych (e-book): “Rozpoznaj zagrożenie”:

Śmiertelne wypadki w skokach spadochronowych (e-book): “Rozpoznaj zagrożenie”

Categories: News

%d bloggers like this:
Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow