Intensywnie w marcu – od AFF po trening 4-way! Wieści z bazy i ze strefy:

Published by Skyula on

aff course kurs aff atmosfera

Tymczasem Wiktoria, Grzegorz i Piotr zakończyli swoje szkolenie AFF i już skaczą samodzielnie! Zapraszamy na dalszy ciąg szkolenia do licencji skoczka, dzięki której można uprawiać skoki ze spadochronem wszędzie już bez obowiązkowego nadzoru instruktora.

skoki ze spadochronem

A Wojtek, Ariel i Piotr skoki ze spadochronem “for fun”!

skoki ze spadochronem

Serdecznie zapraszamy na dołączenie do wesołej ekipy. Można nie tylko poskakać do woli i to z najwyższej wysokości w Europie, ale i poznać nowych znajomych, no i przede wszystkim spędzić świetne wakacje w super miejscu! Zapraszamy, działamy non stop cały rok!

Team Training, czyli 4-way seriously!

Mieliśmy ogromną przyjemność gościć po raz kolejny wojskowy TEAM 4-way. Baza Atmosfera zapewnia dla całej ekipy wszystko, co potrzebne do owocnego treningu, od a do z. Pełne wyżywienie, dla sportowców, owoce, batoniki, zbilansowane posiłki na ustaloną godzinę, a także miejsce do trenowania i odpoczynku. Zakwaterowanie dla coacha, kamerzysty i organizatorów. Sauna i basen po intensywnym dniu skoków ze spadochronem – idealna! Do tego strefa zapewnia wysokość, dwa samoloty i wygodne planowanie z podglądem na TV w domu i na telefonach. Pogoda dopisała wyśmienicie, team wykonał plan 50 wspólnych skoków i nawet udało się zrobić skok for fun!

Obsługa riggerska i krawiecka na miejscu jest również bezcenna, jeśli chodzi o nagłe wypadki.

Nic tylko przyjeżdżać i trenować! Zapraszamy!

Szkolenie Adama do licencji skoczka B

Odwiedzili nas również absolwenci AFF Piotr i Arek, na fotce poniżej razem z Adamem, którzy również kontynuują skoki ze spadochronem do licencji. Trzeba przyznać, że prezencja wyśmienita!

W międzyczasie Adam przechodził szkolenie do licencji skoczka. W ramach kursu FSC, oprócz skoków z coachem, wymagany jest trening wodny i nauka układania spadochronu. Musicie przyznać, że trudno wymarzyć sobie lepsze okoliczności do takiego treningu lądowania na wodzie ;)! Gratulujemy uzyskania licencji i zapraszamy ponownie!

Wkrótce najnowszy videonews, przepraszamy za zwłokę, ale tyle się dzieje! Stay tuned!

%d bloggers like this:
Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow