Hot AFF Level 7

Straight from the landing area, the hottest movie. Marcin and his AFF level 7 finally done! Marcin had problems with his shoulder so he needed to fix it first and then make indoor tunnel training to get used to the new position.

skoki ze spadochronem kurs AFF

Intensywnie w marcu – od AFF po trening 4-way! Wieści z bazy i ze strefy:

Tymczasem Wiktoria, Grzegorz i Piotr zakończyli swoje szkolenie AFF i już skaczą samodzielnie! Zapraszamy na dalszy ciąg szkolenia do licencji skoczka, dzięki której można uprawiać skoki ze spadochronem wszędzie już bez obowiązkowego nadzoru instruktora. A Wojtek, Ariel i Piotr skoki ze spadochronem “for fun”! Serdecznie zapraszamy na dołączenie do wesołej ekipy. Można nie tylko poskakać do woli i to z najwyższej wysokości w Europie, ale i poznać nowych znajomych, no i przede wszystkim spędzić świetne Read more…

skydive atmosfera skydiver parachute skydivespain.08-002

Pierwsze poziomy AFF zaliczone!

Kurs spadochronowy AFF -niebo, Twój nowy plac zabaw:

Kurs spadochronowy AFF to najszybsza i najbezpieczniejsza droga do zostania skoczkiem spadochronowym. Niesamowite uczucie wolności, poczucie przestrzeni i swobodnego spadania są nie do opisania “z ziemi”. Ogrom emocji i adrenalina towarzyszące kursowi spadochronowego mogą być nawet uzależniające, a możliwość latania z innymi skoczkami po zakończeniu kursu, tworzenie figur na nieograniczonym polu zabaw, jakim jest niebo, daje mnóstwo radości i satysfakcji.

Kurs AFF – może w kwietniu ?

Jeśli chodzi Ci po głowie kurs AFF, jeszcze przed sezonem letnim – to kwiecień to najlepsza opcja! Akurat mamy wolne miejsce w terminie 2-12 kwietnia. 10 dni przygody ze skokami ze spadochronem, w pięknym miejscu i w dobrym towarzystwie. Lepiej być nie może. Dołącz do wesołej ekipy i zapisz się na Kurs AFF Residencial już teraz! Kurs AFF w słonecznej Hiszpanii Rezerwacja

Ula Ursula Kucharczyk

Rezerwacje i Planowanie

Hiszpańskie słońce i palmy, Atlantyk, flamenco, oliwki, czerwone wino i skoki spadochronowe to najlepsze połączenie na zapewnienie optymizmu i energii na całe życie. Ale dla mnie najważniejsi są nasi Goście!

%d bloggers like this:
Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow